Kategorie: Wszystkie | Polska | Przemyślenia | UE | Warszawa | Świat
RSS
piątek, 27 lipca 2012
Gazetki promocyjne

Lubisz tanie zakupy? Chcesz oglądać wszystkie ważne gazetki promocyjne w jednym miejscu? Sprawdź portal promocje w sklepach. Wystarczy kliknąć niebieski link aby otworzyć gazetkę w przystępnej formie i obejrzeć ją.

Portal działa podobnie do promocyjni.pl . W odróżnieniu od promocyjni przeglądanej gazetek jest dużo atrakcyjniejsze - nie są one załadowane na portal ( w większości przypadków) lecz otwierane na oryginalnej stronie właściciela gazetki.

---

Skojarzone hasła: auchan gazetka, lidl gazetka, tesco gazetka, leclerc gazetka

poniedziałek, 16 lipca 2012
Trustory - nowy serwis ze śmiesznymi obrazkami i filmami

Znacie witrynę kwejk? W internecie jak grzyby po deszczu pojawiają się nowe serwisy www z ciekawostkami takie jak kweik z tak zwanymi śmiesznymi obrazkami z internetu. Największa uwaga skupiona jest oczywiście na kfejku - największej spośród polskich witryn tego typu.

Różnice miedzy nimi są ogólnie nieznaczne - kwejk ciągnie treść głównie z anglojęzycznego 9gag, sadistic dopuszcza drastyczne elementy, demotywatory ma sporo obrazków z "moralizatorskimi" lub pouczającymi tekstami, joemonster to z kolei "skomplikowany" portal raczej dla facetów, bo można tam znaleźć także treści trącące seksizmem.

Nowy serwis prezentujący ciekawostki - tru story.com.pl, inaczej niż kwejk, sadistic, demotywatory, czy joemonster, skupia się na ciekawostkach i prawdziwych filmikach, bez photoshopa i nabazgranych w paincie komiksowych obrazkach, których zalew posiada kwej. Jest odrobine podobny do mistrzów i bestów. Poza obrazkami i filmikami w witrynie trustory będzie można znaleźć również krótkie wpisy i odnośniki do artykułów. Podawanie źródeł jest zdecydowaną zaletą.

Właściciele zapowiadają, że serwis będzie posiadał wiele inspirujących wpisów. Oglądamy i oceniamy. Jak na razie poziom jest dobry i wydaje się, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

---

skojarzone hasła: true story kwejk, true story bro, kwjk, kewjk