Blog > Komentarze do wpisu
Malarstwo i obrazy

Jak często w naszych domach widzimy ozdoby w postaci malarstwa? Znane nazwiska Picasso, Monet, Van Gogh nie mówią nam wiele więcej niż to że nosili je znani malarze. Każdy wie że słoneczniki to Van Gogha, a Monet to impresjonizm, ale co z tego wynika?

Oczywiście nie każdego stać na oryginalny obraz. Nawet reprodukcje malowane farbą olejną potrafią być drogie. Tymczasem jest sposób na to, żeby mieć w domu piękne obrazy znanych malarzy! Możne przecież zamówić reprodukcje cyfrowe.

Witryna "Obrazy malarstwo reprodukcje" pod adresem obrazy-malarstwo.pl umożliwia zamówienie cyfrowych reprodukcji wysokiej jakości. Obrazy są naciągane na blejtram (krosno malarskie) i zabezpieczane werniksem.

Druk na płótnie nadaje szlachetności i obrazy takie na prawdę nieźle się prezentują. Można również zamiast naciągać na blejtram zamówić ramę, jednak ta pierwsza opcja jest tańsza i bardziej opłacalna, a do tego wygląda nowocześnie, choć owszem - w zdobionych drewnem wnętrzach lepiej sprawdzi się rama.

Szczególnie polecam malarstwo francuskiego malarza Odilona Redona. Jest on mało znany, ale posiada bardzo ciekawe prace zarówno z początku twórczości (mroczne), jak i te późniejsze - barwne.

Najbardziej popularne są obrazy Picassa i Moneta. Takie również najdziemy na wymienionej stronie.

piątek, 04 stycznia 2013, konrad1811

Polecane wpisy